پرسش و پاسخ رویداد کوهستان و میراث جهانی

به مناسبت روز جهانی کوهستان

این ویدئو به بخش سوم رویداد «کوهستان و میراث جهانی» اختصاص دارد. سخنرانان به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در خصوص موضوع برنامه پاسخ می‌دهند.
بخش اول نشست را با سخنرانی محمد درویش اینجا و بخش دوم را با سخنرانی مهران مقصودی اینجا ببینید.

این رویداد در تاریخ ۱۹ آذرماه ۱۳۹۶ در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شده است.

 

 

محمد درویش

محمد درویش، در بهمن‌ماه سال ۱۳۴۴ در تهران به دنیا آمد. او دانش‌آموخته رشته مهندسی مرتع و آبخیزداری از دانشگاه تهران و دارای کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی است. وی در دو دوره مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت از محیط زیست بود. درویش هم‌اکنون عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌‏ها و مراتع کشور است.

پیوند به وبگاه

مهران مقصودی

مهران مقصودی دانشیار دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران است. وی دانش‌آموخته رشته جغرافیای طبیعی در مقطع دکتری از دانشگاه تهران و عضو هیئت مدیره انجمن ایرانی ژئومورفولوژی است. ریاست مؤسسه جغرافیا دانشگاه تهران و عضویت در کمیته ثبت و حریم میراث طبیعی از دیگر سوابق حرفه‌ای اوست.

پیوند به وبگاه

خانه اندیشمندان علوم انسانی

خانه اندیشمندان علوم انسانی در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد. از آن زمان تاکنون با راه‌اندازی ۱۳ کارگروه زبان و ادبیات فارسی، فقه و مبانی حقوق، علوم قرآنی، تاریخ و باستان‌شناسی، علوم سیاسی، فلسفه و منطق، جغرافیا، تربیت بدنی، مدیریت، علوم اجتماعی، اقتصاد، حقوق، روان‌شناسی و علوم تربیتی تلاش کرده است محیط مناسبی را برای تعامل اندیشمندان علوم انسانی کشور فراهم نماید.

پیوند به وبگاه

کوهستان و میراث جهانی

نشست کوهستان و میراث جهانی در تاریخ ۱۹ آذرماه سال ۱۳۹۶ به مناسبت روز جهانی کوهستان در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. محمد درویش و مهران مقصودی در این نشست سخنرانی می‌کنند. بخش آخر نیز به پرسش و پاسخ اختصاص دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *