کودک، نوجوان، زندگی نوین

نشست اول: خانواده

این نشست اولین جلسه از مجموعه نشست‌های «سبک زندگی کودکان، تغییرات و پیامدها» است که به موضوع سبک زندگی و تعاریف آن، تأثیر خانواده بر سبک زندگی کودکان، تأثیر کودکان بر سبک زندگی پدر و مادر و چالش‌‌های فرزندپروری می‌پردازد. ابراهیم اصلانی، لیلا سلیقه‌دار و مرتضی مجدفر سخنرانان این برنامه هستند. پایان جلسه نیز به پرسش و بیان دیدگاه‌های شرکت‌کنندگان اختصاص دارد.

این نشست در تاریخ ۳ آبان‌ماه‌ماه سال ۱۳۹۵ در مؤسسه رحمان برگزار شد. جلسه دوم را  اینجا ببینید.

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

ابراهیم اصلانی

ابراهیم اصلانی متولد شهر خوی در استان آذربایجان غربی است. او دبیر گروه روان‌شناسی مجله شوق تغییر و مؤلف بیش از ۵۰ جلد کتاب است که به صورت فردی یا گروهی نوشته شده. حوزۀ فعالیت نوشتاری او زمینه‌های مرتبط با آموزش‌ و پرورش و روان‌شناسی است.

لیلا سلیقه دار

لیلا سلیقه‌دار دبیر گروه تربیت غیر رسمی و خانواده در مجله شوق تغییر است. او در رشته برنامه‌ریزی آموزشی و در مقطع دکتری تحصیل کرده و تاکنون تألیفات زیادی به صورت فردی و گروهی در این زمینه داشته است. سلیقه‌دار، مدرس دوره‌ آموزش خانواده و دوره مهارت‌های زندگی و مشاور تحصیلی، رشد و تربیتی کودکان و نوجوانان نیز هست.

مرتضی مجدفر

مرتضی مجدفر در سال ۱۳۴۲ در تبریز به دنیا آمد. او دانش‌آموخته دورۀ تربیت معلم در سطح کاردانی، مهندسی صنایع در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت آموزشی است. مجدفر مدیرتولید و سر‌ویراستار علمی انتشارات پیشگامان پژوهش‌مدار و سردبیر مجله شوق تغییر است و تاکنون تألیفات زیادی در قالب کتاب و مقاله داشته است.

پیوند به وبگاه

موسسه رحمان

مؤسسه رحمان مؤسسه‌ای است غیردولتی و غیرانتفاعی که برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه‌ اجتماعی با رویکردی علمی و فرهنگی کار خود را از سال ۱۳۸۶در تهران آغاز کرده است.

پیوند به وبگاه

مجموعه نشست‌های سبک زندگی کودکان، تغییرات و پیامدها

این نشست‌ها در شش جلسه و در مؤسسه رحمان برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.