بحران آب و امنیت ملی

بخش سوم نشست

موضوع سخنرانی پیش رو، جنسیت و بحران آب است. طبق آمارهای سازمان ملل، بیشترین آسیب‌های بحران‌های محیط زیستی مربوط به زنان است. مسائل فرهنگی و قانونی مشکلاتی را برای زنان در بحران آب ایجاد می‌کند.

این جلسه در تاریخ ۳ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. بخش‌های دیگر این نشست را با سخنرانی دکتر علی‌رضا ذاکر اصفهانی و دکتر صدیقه نصری، اینجا ببینید.

مهتا بذرافکن

مهتا بذرافکن دکترای جامعه‌شناسی تغییرات اجتماعی دارد. او نویسنده کتاب «جامعه‌شناسی شاهنامه فردوسی» است که در سال ۱۳۹۶ منتشر شده است.

خانه اندیشمندان علوم انسانی

خانه اندیشمندان علوم انسانی در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد. از آن زمان تاکنون با راه‌اندازی ۱۳ کارگروه زبان و ادبیات فارسی، فقه و مبانی حقوق، علوم قرآنی، تاریخ و باستان‌شناسی، علوم سیاسی، فلسفه و منطق، جغرافیا، تربیت بدنی، مدیریت، علوم اجتماعی، اقتصاد، حقوق، روان‌شناسی و علوم تربیتی تلاش کرده است محیط مناسبی را برای تعامل اندیشمندان علوم انسانی کشور فراهم نماید.

پیوند به وبگاه

بحران آب و امنیت ملی

این رویداد در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۶ در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد. علیرضا ذاکر اصفهانی، صدیقه نصری و مهتا بذرافکن در این نشست، سخنرانی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.