تکامل انسان

همایش ملی کودک و طبیعت

سخنرانی پیش رو به تکامل انسان در طول هزاران سال و پیامدهای مثبت و منفی اهلی شدن انسان می‌پردازد. یکی از پیامدهای منفی اهلی شدن، خروج انسان از طبیعت است.

این همایش در تاریخ ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار شد. دیگر سخنرانی‌های این همایش را اینجا ببینید.

کاوه فیض‌اللهی

سردبیر ماهنامه دانش‌نامه و مترجم کتاب «استراتژی‌های بقا» نوشته راگویندرا گدگکر

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايی در سال ۱۳۵۹ با نام «مجتمع تكنولوژی انقلاب اسلامی» با ادغام انستيتوهای تكنولوژی تهران بنيان‌گذاری شد. پس از برخی تغییر و تحولات سرانجام در سال ۱۳۷۶ به مرتبه دانشگاه ارتقاء پيدا نمود و «دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايی» نامیده شد. هم اکنون اين دانشگاه با وسعتی نزديك به ۱۵۰ هزار مترمربع (۱۵ هكتار) در شمال شرق تهران و در منطقه لويزان قرار دارد.

پیوند به وبگاه

همایش ملی کودک و طبیعت

همایش ملی کودک و طبیعت به همت پژوهشکده آموزش علوم و مهندسی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در تاریخ ۱۷ دی‌ماه سال ۱۳۹۴ برگزار شد. سازمان حفاظت محیط زیست، مدرسه طبیعت کاوی‌کنج، قطب علمی آموزش، نجوای زمین، مؤسسه کاوشگران طبیعت دنیا، کانون دوستداران محیط زیستِ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و ماهنامه علوم و فناوری دانشنامه از دیگر حامیان برگزاری این همایش هستند. محمد درویش، حسین افشین‌منش، حسین کریمی، عبدالحسین وهاب‌زاده و کاوه فیض‌اللهی در این نشست سخنرانی کردند.

پیوند به وبگاه

  1. اردشیرپژوهشی گفت:

    سپاس ودرود نثار گردانندگان چهارراه به خاطر تلاش ستایش‌انگیز و کار بارآوری که انجام می دهند. دوستان خسته نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *